Proběhl tradiční golfový turnaj Geotrain Cup 2019

Tradiční golfový turnaj pořádaný společnostmi HRDLIČKA spol. s r.o. a AŽD s.r.o. proběhl letos až ke konci září.

Tradiční golfový turnaj pořádaný společnostmi HRDLIČKA spol. s r.o. a AŽD s.r.o. proběhl letos až ke konci září, opět na hřišti v Golf Clubu Česká Lípa.                

Letošní 5. ročník byl unikátní díky počáteční mlze, která zahalila hřiště do bílé peřiny a start turnaje byl nejistý. Sluníčko však přeci jen mělo snahu vystoupat a mlha se postupně ztratila. Hřiště v České Lípě je proslulé pohodovou atmosférou, a i tentokráte tomu nebylo jinak. Letošní výsledky nebyly tak ohromující jako loni, ale i přesto spousta hráčů předvedla výborné výkony. Z celkového počtu 60-ti účastníků golfového turnaje si 14 hráčů zlepšilo svůj HCP. Za zmínku bezesporu stojí zlepšení vítěze skupiny HCP 22,1 – 54, který si svůj HCP snížil z původních 38 bodů na končených 28 bodů.

Absolutním vítězem na rány se stal pan Jiří Lorenčík, a vítězem na rány v dámské kategorii opět tradičně bodovala paní Charezínská Gabriela. Veškeré výsledky turnaje jsou zveřejněny na webových stránkách ČGF.

Všem ještě jednou děkujeme za pohodovou hru a blahopřejeme oceněným. Poděkování patří také partnerovi akce společnosti AŽD, organizačnímu týmu společnosti HRDLIČKA a celému týmu Golf Resortu Česká Lípa.

Autor článku: Kateřina Skočdopole

Pokud nás chcete pravidelně sledovat, přihlašte si newsletter
Přihlásit newsletter