JavaScript programátor/ka webových aplikací (Junior/Senior)

Jste šikovný/á vývojář/ka a zajímá Vás tvorba frontendu s využitím nejmodernějších technologií?
Celá ČR

Máte chuť se podílet na vývoji velmi zajímavých služeb zaměřených na práci s 3D světy, prostorovými daty (GIS), systémy správy a zpracování prostorových a jejich atributů, tabulkových dat, systémy podpory automatizovaného sběru dat? Chcete se vzdělávat a pracovat na sobě v oblasti IT? Pak máme nabídku přímo pro vás!

Co budete dělat?

• tvorba front-end části projektů zaměřených na zobrazování a zpracování dat
• vývoj webových aplikací pro zákazníky
• publikace prostorových dat a dat 3D světů
• automatizace procesů ve web platformě
• průběžná údržba kódu a jeho optimalizace
• podpora automatizovaného sběru dat zaměřeného na technickou infrastrukturu a stav povrchové situace
• komunikace s ostatními vývojáři
• práce s technickou dokumentací

Náš nový kolega by měl mít:

• SŠ/VŠ v oblasti IT nebo obdobné, nebo dlouhodobou prokazatelnou znalost a zkušenost s vývojem
• znalost vývoje webových aplikací
• dobrou znalost programovacího jazyka JavaScript
• využívat agilní přístup k vývoji, k testování i k tvorbě dokumentace
• znalost tvorby vícevrstvých aplikací
• logické myšlení, systémový přístup, analytické schopnosti, pečlivost, dodržování standardů
• výhodou je znalost Node.JS, frameworku React, znalost dockerizace, znalost SQL, zkušenost s verzováním v GITu
• schopnost týmové práce
• schopnost podílet se na realizaci nových nápadů od návrhu až po finální verzi k nasazení

My nabízíme:

• posun v kariéře na vedoucí pozici - kreativní a inovativní prostředí s možností podílet se na produktovém návrhu
• podpora profesního růstu (školení, vzdělávání)
• odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
• prostor pro kreativitu, vlastní nápady a řešení úloh
• možnost profesního i finančního růstu
• přátelský kolektiv kolegů a příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní a ekonomicky rostoucí firmy
• možnost HomeOffice dle domluvy
• zajímavé firemní benefity
• flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• firemní teambuilding

Těšíme se na Vás!

Ozvěte se nám