Personalista/ka

Pokud hledáte příležitost pracovat ve stabilní rodinné společnosti, jsme pro vás ideální volba. Patříme mezi největší poskytovatele geomatických služeb v České republice. Do našeho týmu hledáme náhradu na pozici Personalista/ka.
Praha

Co budete dělat?

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za:

• Náborový proces od A do Z.
• Organizaci vstupního školení nováčků.
• Zpracování pracovně – právní agendy (smluv, dodatků, lékařských prohlídek atp.)
• Péči a podporu zaměstnanců na všech úrovních dle organizační struktury (organizaci soft skills školení, odborné konzultace atd.)
• Správu personálních dat v systému OK Base.
• Organizaci firemních akcí a teambuildingů.
• HR reporting, práce s daty a interním systémem.
• Úzkou spolupráci s managementem společností.

Náš nový kolega by měl mít a umět?

• Předchozí praxe v oboru personalistiky alespoň 3 roky.
• Alespoň základní znalost všech personálních procesů v průběhu životního cyklu zaměstnance.
• Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost a důslednost.
• Znalost MS office na uživatelské úrovni.
• Řidičský průkaz sk. B u nás určitě využijete.
• Zkušenost s OK Base výhodou.

Jak si Vás představujeme po osobnostní stránce?

Jste komunikativní, empatická, kreativní a pečlivá osobnost, připravená naslouchat zaměstnancům. Dokážete citlivě požadavky zaměstnanců tlumočit vedení společnosti. Dokážete si práci zorganizovat sám/sama a převzít za ní odpovědnost. Nezaleknete se organizace firemní akce pro 200 lidí.

Co na oplátku nabízíme my?

• Kolektiv lidí, kde víme, že za každou tváří se schovává nějaký příběh, nejsme neosobní korporát.
• Dbáme na dobré pracovní vztahy, pořádáme řadu společenských akcí, kde se rádi potkáváme.
• Vaše práce bude různorodá s velkou mírou samostatnosti a s každodenním kontaktem s lidmi. Kromě toho budete představovat velmi důležitou pomoc při zajišťování personálního fungování celého holdingu.
• Podpoříme Vás v dalším vzdělávání a osobním rozvoji.
• Stabilní a perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr.

Mimo to nabízíme řadu dalších benefitů:

příspěvek na stravování
Multisport karta
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
smlouvu na dobu neurčitou
výuku Aj na pracovišti

Ozvěte se nám