Firemní teambuilding v Nesuchyni

Díky postupnému rozvolňování opatření jsme se téměř po roce opět mohli společně sejít.
15.6.2021

Tradiční letní teambuilding se letos konal v hotelu LIONS, kde bylo možné využít široké nabídky „pohybových“ aktivit nebo jen tak posedět na terásce a kochat se hezkým prostředím hotelu.

V den příjezdu měli zaměstnanci volný program, ale druhý den byli po snídani rozděleni do soutěžních týmů. Prvním úkolem každého týmu bylo vymyslet si název, ozdobit trička a vybrat zástupce pro jednotlivé disciplíny (střelba, minigolf, pétanque, vědomostní soutěž). Dopolední program se konal v areálu hotelu, na odpoledne byl vymyšlen branný běh mimo areál. Týmy absolvovaly trasu vyznačenou fáborky, hledaly indicie k vyplnění tajenky a na stanovištích plnily úkoly na čas.

Zajímavým zakončením celodenních aktivit bylo psychologické cvičení, které mělo ukázat schopnost dosažení jednotného výsledku ve skupině a poukázat na rozdílnost myšlení jednotlivých členů i celých týmů. Po večeři byli vyhlášeni vítězové a vystoupily tanečnice z projektu ViViD Dance Company.  

Jsme moc rádi, že jsme se téměř po roce mohli opět sejít a že se přidali i kolegové z Geocartu. Chtěli bychom poděkovat naší personalistce Terezce za kompletní organizaci vč. výběru krásného místa a celému realizačnímu týmu za program a zábavu, kterou nám zprostředkovali. Doufáme, že se již budeme moci potkávat častěji.

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Děkujeme za přihlášení.
Oops! Something went wrong while submitting the form.