O nás

Patříme mezi největší geomatické společnosti v České republice s širokým portfoliem komplexních služeb.

Děláme geodézii v souvislostech již více než 33 let na českém trhu.

Patříme mezi největší poskytovatele v oblasti geomatických služeb v České republice. Naše řešení využívá odborná i širší veřejnost, soukromé podniky a státní i veřejná správa. Významnými klienty jsou společnosti působící v oborech stavebnictví, energetiky, telekomunikací a vodohospodářství.

Naši technici jsou neustále školeni jak v geomatických činnostech, tak především
v požadavcích investorů, stavebníků i projektantů. Pravidelně se vzděláváme
v oblasti nových směrnic a technických předpisů všech našich zákazníků. Máme firemní specialisty na většinu standardních činností na stavbách, takže jsme schopni pokrýt prakticky celou šíři komplexních služeb.
33+
let na českém trhu
2000+
zakázek
ročně
250+
milionů Kč obrat
150+
stálých zaměstnanců

Kdo si nás chválí

Dne 7.4.2022 byl společností HRDLIČKA spol.s r.o. představen software MawisPhoto - Beta verze přímo v terénu na naší stavbě: Buttulova. Následně jsme si nechali vyhotovit 3D model stavby (georeferencovaný pomocí bodů označených QR kódy), abychom měli zaznamenaný stav stavby pod povrchem. Díky tomu i zpětně víme, jak hluboko máme položené inženýrské sítě, jestli byly dodrženy základní normy, zda někde dochází ke křížení sítí..atd. Tento dokument budeme využívat jako efektivní a přesný podklad pro další rozhodnutí např. v případě oprav. Se zaškolením i spoluprací jsme byli spokojení a v softwarovém řešení MawisPhoto - Beta verze vidíme důležitou součást v dalším plánování stavebních úprav."

MawisPhoto

Ing. Jan Vlach, informatik, vedení města Chotěboř

Aplikaci UtilityReport ocení nejen stavebníci rodinných domků, kteří zadáním několika informací o stavbě do webového formuláře získají do své schránky vyjádření od správců sítí pro stavební úřad a ulehčí si tak zdlouhavé obcházení těchto institucí popřípadě ušetří peníze a nemusí si na tyto činnosti najímat odborné firmy.

UtilityReport

Ing. Jiří Fišer, vedoucí odboru informatiky

Firma HRDLIČKA nám poskytuje komplexní mapový servis od roku 1996. Starají se nám o geodetickou část provozní dokumentace, udržují aktuální datové sady státního mapového díla, předávají informace státní správě o umístění technické infrastruktury (poskytování údajů o území pro ÚAP) a zajišťují další specifické mapové podklady podle našeho zadání.

Mapový servis

Ing. Václav Čechura, specialista koncepce a strategie PS

Firma HRDLIČKA pro naši společnost mimo jiné poskytuje geodetické služby při pořizování dokumentace průběhů sítí elektřiny a plynu. Dále zajišťuje kontroly geodetické dokumentace skutečného provedení staveb, což pomáhá udržovat dokumentaci v jednotné formě a kvalitě.

Dokumentace skutečného provedení staveb

Ing. Jiří Sulek, vedoucí, správa technické evidence a GIS
Zobrazit všechny reference

Vedení společnosti

Martin Hrdlička

majitel, jednatel

Kateřina Hrdličková

majitelka, jednatelka

Jan Floriánek

výkonný ředitel, jednatel

Ředitelé společnosti

Jaromír Prošek

obchodní ředitel, prokurista

Kamila Trutenková

finanční ředitelka

Petr Pavelka

ředitel úseku geodézie

Lucie Kmochová

ředitelka marketingu a komunikace

Jan Jiránek

ředitel vývoje

Jan Floriánek

ředitel úseku geodat

Společnosti HRDLIČKA Holding

Členství a odborné certifikace

Projekty vznikající za podpory EU

MAWIS GEODATA MANAGEMENT
​​MAWISPHOTO
Instalace FVE

Podporujeme