Relax a pohoda v Krkonoších

Letos jsme si užili teambuilding na Lesní plovárně – Retroparku Sejfy v obci Mladé Buky.
30.6.2022

Tradiční letní teambuilding jsme letos uspořádali na LesníPlovárně – Retroparku, která se nachází v obci Mladé Buky na okraji Krkonošskéhonárodního parku. Areál jsme měli celý pro sebe, a tak jsme mohli neomezeněvyužít vše, co nabízí.

 

V den příjezdu na zaměstnance čekal bohatý raut a volnýprogram, aby se měli šanci všichni přivítat a seznámit. Druhý den jsme se posnídani rozdělili do soutěžních týmů a hry bez hranic mohly začít. Týmy sizvolili své zástupce pro jednotlivé soutěžní disciplíny (minigolf, stone balancing,disc golf, beer pong, plážový volejbal, nohejbal, …). Celý dopolední program plnýzábavy se konal v areálu a všichni se pobavili. Odpoledne byl naordinovánvolný program, a tak se většina vydala prozkoumávat okolí, otužilci se koupalina plovárně. Den jsme zakončili společným táborákem a opékáním buřtů.

 

Jsme moc rádi, že jsme se po roce mohli opět sejít, letosdokonce v rekordním počtu cca 110 osob. Chtěli bychom poděkovat celémuorganizačnímu týmu za výběr krásného místa a organizaci programu a zábavy.

 

V příštím roce nás čeká teambuilding v Resort Beach NováŽivohošť na Slapech. Těšíme se zase na shledanou :-)

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Chci odebírat