Teambuilding v rakouském Großarl

I v letošním roce jsme na víkendový teambuilding vyrazili do Rakouska.
27.10.2022

V pátek 9. září jsem již tradičně vyrazili na teambuilding do hor. Naším letošním cílem bylo údolí Großarltal v Rakousku. Čekala nás procházka po obci a pak společný večer, kdy jsme plánovali vše, co nás v následujících dnech čeká.

V sobotu jsme se rozdělili na dvě skupinky (dle náročnosti trasy). První skupina začínala u Aualmu. Šli jsme přes Liechtensteinkopf k Dorfgastein-Klammstein kříži, odtud pokračovali na Schuhflicker (2214 m n.m.), sešli k Schluhflickersee a dále nás čekal okruh přes Hochegg a Urkübel kolem Heugatwand k Schernbergalm. Odtud jsme se vrátili k Schluhflickersee, kde se naše cesta stočila na Austuhl a pokračovala do cíle. Nad vrcholy tou dobou začala již padat mlha, a tak jsme byli rádi, že míříme do cíle. V chatě Aualm jsem se občerstvili a vyrazili zpět do Großarlu. Druhá skupina vyrazila z Bergstraße, cestou míjela Panoramastub'n, pokračovala přes Gehwolfalm k Arltörl (1798 m n.m.), kde se nachází stejnojmenná kaple. Dále se vydala přes Kieserl a Fulseck, kde se nachází i kříž se stejným jménem, do cíle a následně pak také do Großarlu. Všichni jsme si po návratu na ubytování trochu odpočinuli, zkulturnili se a společně vyrazili na večeři. Najít místo pro 27 osob nebylo úplně jednoduché, ale nakonec nás usadili v místní pizzerii.

V neděli jsme se opět rozdělili, část kolegů musela domů za povinnostmi a ostatní vyrazili do nejdelší ledové jeskyně světa Eisriesenwelt. Její délka je 42 km a nachází se v nitru hory Hochlkogel. Ledem je pokryta pouze její část. K jeskyni se stoupá a část cesty je vhodnější absolvovat lanovkou, prohlídka je cca na 1 hodinu a na návštěvníky zde čeká 1400 schodů.

Moc děkujeme všem kolegům za účast, skvělou atmosféru i fotografie, které nám dali k dispozici a speciálně Zuzce Mošnové za střih videí.

Velké poděkování patří našemu výkonnému řediteli Janu Floriánkovi za to, že pro nás každý rok tuto akci připravuje a vymýšlí trasy + naší milé personalistce Markétě Sommerové, že mu s akcí pomáhala, i když se sama bohužel nemohla zúčastnit.

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Děkujeme za přihlášení.
Oops! Something went wrong while submitting the form.