Celofiremní školení v Hotelu Akademie Naháč

Po dvouleté pauze jsme se sešli na pravidelném školení zaměstnanců HRDLIČKA Holding.
6.2.2023

V pátek 20. ledna se uskutečnilo každoroční celofiremní školení pro všechny zaměstnance skupiny HRDLIČKA Holding. Protože už nás není málo a počet účastníků se blížil ke dvěma stovkám, sešli jsme se v Hotelu Akademie Naháč nedaleko Prahy, který byl vyhovující svou ubytovací kapacitou i dojezdovou vzdáleností pro všechny naše kolegy z poboček po celé republice (kolegové ze Slovenska to budou mít vždycky daleko 😊, ale i tak za námi rádi jezdí a my je vždy rádi vidíme).

Pro zaměstnance byla připravena řada seminářů, na kterých se diskutovala odborná témata, a dozvěděli se tak o nových technologických postupech, rozšířili si povědomí o stávajících i nových službách a prohloubili své znalosti. Komunikovala se témata geodetického měření pro SŽ i ŘSD, problematika katastru nemovitostí, tvorby digitálních technických map, nových technologií mapování, ale i softwaru MGEO či vývoje MAWIS Geodata Management a MAWIS Tools.

Velmi zajímavým seminářem byla První pomoc a zdravověda vedená externisty z PRVNÍ POMOC ŽIVĚ, která probíhala i formou praktické výuky pomocí simulovaných zranění a cvičných záchranářských pomůcek. Všichni účastníci kurzu si jistě odnesli cenné postřehy, jak se zachovat v krizové situaci a jak správně pomoci.

Nové přístroje a metody měření nám přijeli ukázat také specialisté z firmy Geotronics. I díky nim byly semináře, které probíhaly celý den, pro všechny zúčastněné mnohem zajímavější a odnesli si další praktické zkušenosti.

V podvečer proběhla tradiční prezentace vedení jednotlivých firem patřících do skupiny HRDLIČKA Holding. Úvodní slovo měl majitel a jednatel Ing. Martin Hrdlička, který shrnul uplynulý rok 2022 a představil strategie a vize na rok 2023. Část vedení se bohužel nemohla zúčastnit osobně, ale podařilo se nám s nimi spojit přes Microsoft Teams. Potlesk zaplněného sálu si vyslechl i Ing. Yevhenii Spivak, kolega a ředitel GEODATA Ukraine. Všechny nás potěšilo, že aktuální situace na Ukrajině spojení umožnila a mohli jsme tak Žeňu vidět a pozdravit alespoň takto na dálku.

Zbytek večera se nesl v přátelském a neformálním duchu. Hezkým zpestřením byl foto koutek, v němž se mohli všichni odvážlivci zvěčnit a odnést si na památku vtipnou fotografii s kolegy. 😊 Věříme, že si všichni setkání užili, protože to byla nejen vyvážená kombinace školení a zábavy, ale především možnost, kdy jsme se mohli zase všichni setkat a popovídat si na živo.

Bc. Veronika Kastnerová

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Chci odebírat