Firemní teambuilding na Králickém Sněžníku

V roce 2020 jsme sice do ciziny nezavítali, ale za to jsme to pořádně rozjeli!
5.11.2020

Vzhledem k tomu, že tento rok řádila pandemie způsobena Covid-19 rozhodli jsme se, že tento rok zůstaneme v krásné české přírodě a vyrazíme na vrchol Králického Sněžníku.

Ubytování jsme měli zajištěno v Penzionu Terezka na Dolní Moravě, kde byl personál velmi milý a vstřícný. Ve večerních hodinách jsme se všichni sešli v útulné pivnici a plánovali zážitky na příští dny. Nebudeme lhát, že nám druhý den bylo z toho „plánování“ dobře.

Přišel den výpravy, a tak jsme se řádně oblékli a rozdělili do skupin. Každá z nich měla jinou náročnost, od nejlehčí až po nejobtížnější, a každá měla jiný cíl výpravy. Někdo se vydal na stezku korunami stromů, někdo zase okusil na lanovce svůj strach z výšek, a ti nejodvážnější z nás, si užili adrenalin na bobové dráze. Přestože byla trasa náročná, někteří z nás stále neměli dost a vyrazili na koloběžky.

Celkově byl teambulding velmi vydařený a k dobré náladě nám nahrávalo i nádherné počasí. Doufáme, že příští rok bude situace ohledně koronakrize volnější a všichni se ve zdraví sejdeme zas.

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Děkujeme za přihlášení.
Oops! Something went wrong while submitting the form.