Náš zaměstnanec Jirka Bžoch odchází do penze

Jirka je úplně prvním zaměstnancem společnosti HRDLIČKA spol. s.r.o.
21.12.2020

Jirka Bžoch pracoval téměř 20 let ve společnosti Energoprojekt. Dne 2. května 1991 nastoupil ke svému dlouholetému kolegovi Miroslavu Hrdličkovi do živnosti vystupující pod názvem Hrdlička & Hrdlička. Následně od 1. 1. 1993 nastoupil do paralelně fungující společnosti HRDLIČKA spol. s r.o., ve které se Jirka stal prvním zaměstnancem.
Hrdličkové jezdili pracovat do Německa, kde zaměřovali především železnice, dálnice, pasporty kanalizací a další zajímavé zakázky. Postupem času se společnost začala rozšiřovat a pustila se do prací i na českém trhu.


Jirka byl od začátku pilířem praktické geodézie, o který se opíraly generace geodetů, které u Hrdličků vyrůstaly. Stále čerpáme z jeho nápadů a „vychytávek“, které si byl schopen téměř na koleně vyrobit. Jirka nezná slovo překážka. Všechny obtíže a problémy pro něj znamenají jediné – výzvu. Jakmile se na obzoru objeví náročný úkol, od kterého dávají ostatní ruce pryč, Jirka ožívá a hned se mu v hlavě rodí nápady, jak se se zapeklitým zadáním vypořádat.


„Za celou dobu, co ho znám, si nevzpomínám na jedinou úlohu, se kterou by si neporadil. Přál bych každému geodetovi, aby měl tu čest, pracovat s Jirkou na projektu, být s ním v jednom týmu a vidět, s jakým zápalem se vrhá do práce a jak šíří kolem sebe dobrou náladu. Nádherná škola života.“ Dodává David Mašek, jeho vedoucí v posledních 9 letech.
Jirko, za společnost HRDLIČKA a za celou „geodetickou partu“ ti přejeme mnoho štěstí, zdraví a pohody v tvé penzi. Budeme rádi, když se za námi přijdeš podívat a budeme rádi, když se na tebe s různými problémy budeme moci i nadále obracet.

Petr Pavelka, výrobní ředitel

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Děkujeme za přihlášení.
Oops! Something went wrong while submitting the form.