Nová služba - termokamery pro únik tepla

V nedávné době jsme začali našim zákazníkům nabízet měření termokamerou..
21.2.2020

Nově nabízíme našim zákazníkům měření termokamerou FLIR C3, která Vám pomůže odhalit úniky tepla na budovách, horkovodech, parovodech apod.

Naše první zakázka směřovala do města Kdyně, které leží v Plzeňském kraji, kde jsme změřili vytyčenou trasu primáního a sekundárního teplovodu. Na smínku můžete vidět únik tepla.

Specifikace termokamery FLIR C3:

U termokamer FLIR jsou termogramy ve formátu tzv. radiometrického JPG. To přináší výhodu v tom, že přestože termogramy obsahují všechny naměřené informace (včetně např. reálné fotografie, parametrů měření apod.) je náhled termogramu ve formátu JPG zobrazitelný v libovolném prohlížeči obrázků.

Termogram ukazuje relativní teploty, pro získání absolutních teplot je potřeba editovat pět parametrů měření. Nejdůležitější je emisivita a zdánlivá odražená teplota, dále lze měnit vzdálenosti, teplotu atmosféry a vlhkost atmosféry.

Výhody:

- Termosnímky optimalizované pomocí funkce MSX zobrazují i ty nejmenší detaily a usnadňují nalezení problémových oblastí.
- Můžete ukládat plně radiometrické snímky s 4800 měřicími pixely v rozsahu teploty -10 °C až +150 °C.
- Široké zorné pole zachycuje vše, co odborníci potřebují vidět, a díky vyšší tepelné citlivosti jsou rozpoznány i ty nejmenší teplotní rozdíly při aplikaci v budovách.

Chcete být informování o novinkách? Budeme vám zasílat Georevue.
Chci odebírat