Veronika Kastnerová

Jak se z brigády stane zaměstnání

V červenci roku 2018 mě oslovila kamarádka a spolužačka ze střední školy s nabídkou, jestli bych si v létě nechtěla přivydělat brigádou v oddělení zákaznické podpory služeb MAWIS. Tou dobou jsem už jedno zaměstnání na částečný úvazek měla, ale bylo to mimo obor stavebnictví, resp. geodézie a geoinformatiky.

Vzhledem k tomu, že byly prázdniny a já jako studentka měla spoustou volného času, tak jsem samozřejmě řekla ano. V nabídce jsem viděla dobrou příležitost, jak se naučit něco nového v zajímavém oboru. Práce se mi zalíbila a z letní brigády se stala práce až do konce roku. Během té doby jsem se ujistila, že bych chtěla ve společnosti i nadále pracovat, a tak jsme se s vedením společnosti domluvili na další spolupráci v rámci částečného úvazku.

Je pro mě velice důležité, že mi společnost umožňuje při práci studium na univerzitě a mohu pracovat v téměř rodinném kolektivu, pokud se to tedy u takto velké firmy dá vůbec říct 😊

V minulém roce jsem se posunula z oddělení zákaznické podpory do oddělení marketingu kde se věnuji novému směřování propagace společnosti v oblasti digitálního marketingu, která v sobě zahrnuje i tvorbu a správu webových stránek či sociálních sítí, což je mi svým technickým zaměřením blízké.

Skvělé je, že i po třech letech se mám stále co nového učit a o mé práci se rozhodně nedá říct, že by byla jednotvárná.

Zobrazit volná místa